Svadba

…líčenie v pohodlí Vášho domova…

Nikdy nezabúdajte na to, že ste krásne, v prvom rade je to vaše vnútro, potom krása viditeľná z vonka. Nechajte vyniknúť Vašej prirodzenosti a dovoľte mi zvýrazniť a podčiarknuť to, čo Vás robí krásnou, výnimočnou a jedinečnou. Odovzdajte sa do mojich rúk a vychutnajte si svoj svadobný deň podľa svojich predstáv. Každá z nás túži, aby bol náš svadobný deň najkrajším momentom a dňom v našom živote. Verte, že nevesta je najväčšou ozdobou tohto výnimočného a nezabudnuteľného dňa. Dokonalý make-up je profesia, ktorá bude mať podstatný podiel na tom, ako budete vyzerať a cítiť sa na ceste k oltáru.

Milé nevestičky, prebiehajú rezervácie na rok 2018, niektoré termíny sú už obsadené, preto si ten svoj včas rezervujte.

Bude mi veľkou cťou a potešením byť s vami v dôležitý deň vášho života. 

…. trvácny, vyzerať dobre na videu a fotografiách, vyhovovať všetkým druhom osvetlenia a, samozrejme, pôsobiť prirodzene…

Líčenie vydrží celý deň aj noc absolútne svieže a na fotkách budete žiariť. Odpadnú Vám starosti s neustálym kontrolovaním sa v zrkadielku, či je make-up ešte stále ,,na mieste´´.

Ak chcete mať v deň svadby všetko pod kontrolou, bez akýchkoľvek stresov a mať celý svadobný servis, rada sa o Vás postarám, spolu s profi vlasovou stylistkou, s ktorou spolupracujem a skrášľujem nevestičky po celom území SR, aj v zahraničí.

Milé nevestičky, ak si potrebujete vybrať vhodné líčidlá, pretože ste sa rozhodli ličiť samé, rada vám poradím, doplním a vyberiem tie vhodné, ktoré budú správne na vašu pleť a budete v nich žiariť. Už niekoľko rokov sa venujem tzv. „Domácej škole líčenia“, kde sa naučíte pod mojim vedením ako sa správne nalíčiť na dané udalosti.

 Pre nevestu 

  • Rady na doma – s čím sa môžeme v deň svadby stetnúť 
  • farebná typológia: podľa Vášho farebného typu vyberieme najlepšiu farbu šiat (biele, zlatisté, krémové, šampanské… ) farbu šperkov, doplnkov
  • svadobný make-up vrátane skúšky svadobného líčenia, podľa Vašich predstáv
  • líčenie zahŕňa i úpravu dekoltu, chrbta
  • každej nevestičke som k dispozícii i po nalíčení (obliekanie do svadobných šiat, celková úprava)
  • svadobné balíčky zahŕňajú aj líčenie družičiek, svadobných mamičiek a hostí

…aby bolo všetko krásne, dokonalé, bez jedinej chybičky…  

Pre ženícha 

  • farebná typológia, styling, posúdenie potreby make-upu
  • make-up v deň svadby